Kocyk dla noworodka i niemowlaka

Imię dziecka, data urodzenia, godzina urodzenia, wzrost i waga z dnia narodzin połączone z miękką bawełną organiczną kocyka. MÓJ KOCYK polecamy dla niemowląt od chwili przyjścia na świat.

Kocyk ma 75 cm szerokości i 100 cm długości.

Kocyk z imieniem i danymi dziecka

Na kocyku umieszczone jest imię dziecka. We wzorze kocyka jest też data urodzin, godzina, waga i wzrost z chwili, gdy przyszło na świat. Zdecyduj, które liczby z dnia urodzin niemowlaka są dla Ciebie najważniejsze. Jeśli rodzina nie zna dokładnej godziny urodzin dziecka, możesz ją pominąć. Robiąc prezent to Ty wybierasz co ma znaleźć się na kocyku. Imię dziecka na kocyku może być pisane w zdrobnieniu, może mieć wszystkie litery wielkie lub pisane.

Przejdź do sklepu

Pomysł na prezent dla noworodka

Mój kocyk to praktyczny prezent dla noworodka i jego rodziny. Mama owija nim niemowlaka podczas karmienia i pielęgnacji. Poręczny jest też podczas spaceru i domowej drzemki. Po latach kocyk będzie pamiątką najpiękniejszych chwil macierzyństwa. Nietuzinkowy i bardzo oryginalny pomysł na prezent dla niemowląt z okazji urodzin i pierwszej wizyty w domu młodych rodziców. Do pudełka włożona jest ozdobna kartka podobna do pocztówki, na której możesz własnoręcznie wypisać życzenia.

Dodatkowo na kocyku możesz umieścić własną dedykację. Związaną z okazją jak np. chrzest albo zupełnie osobistą.

Zobacz w galerii

Mój kocyk z króliczkiem

Wzór z króliczkiem to tradycyjny i najstarszy wzór Mojego Kocyka. Różni się od innych tym, że jest najbardziej ozdobny. Ma więcej ornamentów i elementów w rysunkach.  Wzór z zajączkiem najlepiej sprawdza się przy dodatkowej dedykacji na kocyku, którą umieszczamy zamiast napisu BABY w górnym lewym rogu. Jest to też wzór, który jest chętnie wybierany kiedy Mój kocyk to prezent na chrzest.

Zaprojektuj ten kocyk

Jak prać i suszyć kocyki

Wysoka jakość bawełny gwarantuje trwałość kocyka na długie lata. Aby zachować miękkość bawełny i oryginalny kształt, kocyki możesz prać w pralce w temperaturze 40 stopni w zwykłym proszku do prania bez wybielaczy. Kocyki zachowają kształt jeśli przed suszeniem rozprostujesz je i wyrównasz boki. Najlepiej jeśli na czas suszenia rozłożysz kocyk płasko na suszarce. Bawełna nabierze miękkości jeśli po wysuszeniu wyprasujesz kocyk żelazkiem na mocnej parze. Jeśli dbasz o środowisko używaj ekologicznych środków piorących i susz kocyki tradycyjnie na powietrzu.

Bawełna organiczna

Kocyki dziejemy ze 100% bawełny organicznej. To silna, zdrowa bawełna uprawiana bez użycia pestycydów. Nie posiada żadnych sztucznych domieszek. Kocyk jest hipoalergiczny i bardzo miękki w dotyku. Skóra niemowlaka może w nim swobodnie oddychać.  Bawełna z której powstaje Mój Kocyk posiada prestiżowe certyfikaty ekologiczne i ma te właściwości, że daje ciepło gdy dookoła jest chłodno a w upalne dni gwarantuje, że dziecko nie poci się, ponieważ odprowadza nadmiar ciepła.

Przędza z GOTS-em
Przędza z GOTS-em

Wszystko pod kontrolą globalnej eko organizacji. Od upraw bawełny, po farbowanie i warunki w jakich pracują ludzie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jak zamówić Mój Kocyk?
Jak zamówić Mój Kocyk?

Wybierz wzór Mojego Kocyka. Kliknij ikonkę " rozpocznij projekt " i wpisz imię dziecka i jego dane z dnia narodzin.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Co ciekawego u nas?

Odwiedź nasz profil na Facebook, aby być z nami na bieżąco.