Na teren Polski wysyłamy przesyłki tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej

Cena jednorazowej przesyłki to 12 pln. Kurier ma teoretycznie 48h na doręczenie przesyłki na wskazany adres. Doręcza paczki w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30 – 18.00. W praktyce paczki do miast wojewódzkich dochodzą w ciągu jednego dnia roboczego, a w ciągu dwóch dni do najmniejszych miejscowości.

 

Wysyłki kurierskie do Polski za pobraniem

Istnieje możliwość zapłaty za produkt i wysyłkę w chwili odebierania przesyłki od kuriera. Dopłata do wysyłki kurierskiej za tzw. pobraniem to 3 pln.

 

Odbiory osobiste

Produkty można odbierać osobiście w Martello, po uprzednim kontakcie z uzgodnieniem dnia i przybliżonej godziny odbioru. Zapraszamy po odbiór zamówień w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

 

Wysyłki w Europie za pośrednictwem Poczty Polskiej

Hiszpania, Rosja, Ukraina, Białoruś, Jugosławia, Turcja, Norwegia, Szwajcaria, Islandia, - zamówienia do tych krajów wysyłamy tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas oczekiwania na przesyłki pocztowe w Europie to 4-12 dni robocze. Koszt wysyłki pocztowej to 52.89 pln.


Wysyłki w Europie za pośrednictwem firmy kurierskiej

Pozostałe kraje w Europie – wysyłamy przesyłki tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej. Oczekiwania na przesyłkę to 4-6 dni robocze. Koszt wysyłki 52 pln.

 

Kraje na innych kontynentach:

Ameryka Północna  - Poczta Polska – czas oczekiwania to maksimum 2-4 tygodnie.

Ameryka Południowa - Poczta Polska – czas oczekiwania to maksimum 2-4 tygodnie

Australia  - czas oczekiwania to maksimum 2-3 tygodnie

Koszt wysyłki na te kontynenty to 81 pln.

Co ciekawego u nas?

Odwiedź nasz profil na Facebook, aby być z nami na bieżąco.